główna zawartość
artykuł nr 1

Sprawozdanie z XI Sesji Rady Gminy Żabia Wola...

XI Sesja Rady Gminy Żabia Wola VIII kadencji odbyła się w dniu 31 lipca 2019 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Żabia Wola. W obradach udział wzięło 10 radnych, co przy 15 osobowym składzie Rady Gminy upoważniało Radę do podejmowania prawomocnych uchwał.

artykuł nr 2

Sprawozdanie z X Sesji Rady Gminy Żabia Wola VIII...

X Sesja Rady Gminy Żabia Wola VIII kadencji odbyła się w dniu 26 czerwca 2019 r. w sali Domu Kultury w Żabiej Woli przy ul. Warszawskiej 27. W obradach udział wzięło 13 radnych, co przy 15 osobowym składzie Rady Gminy upoważniało Radę do podejmowania prawomocnych uchwał.

artykuł nr 3

Sprawozdanie z IX Sesji Rady Gminy Żabia Wola...

IX Sesja Rady Gminy Żabia Wola VIII kadencji odbyła się w dniu 28 maja 2019 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Żabia Wola. W obradach udział wzięło 10 radnych, co przy 15 osobowym składzie Rady Gminy upoważniało Radę do podejmowania prawomocnych uchwał.

artykuł nr 4

Sprawozdanie z VIII Sesji Rady Gminy Żabia Wola...

VIII Sesja Rady Gminy Żabia Wola VIII kadencji odbyła się w dniu 24 kwietnia 2019 r. w sali Domu Kultury w Żabiej Woli przy ul. Warszawskiej 27. W obradach udział wzięło 12 radnych, co przy 15 osobowym składzie Rady Gminy upoważniało Radę do podejmowania prawomocnych uchwał.

artykuł nr 5

Sprawozdanie z VII Sesji Rady Gminy Żabia Wola...

VII Sesja Rady Gminy Żabia Wola VIII kadencji odbyła się w dniu 27 marca 2019 r. w sali Domu Kultury w Żabiej Woli przy ul. Warszawskiej 27. W obradach udział wzięło 15 radnych, co przy 15 osobowym składzie Rady Gminy upoważniało Radę do podejmowania prawomocnych uchwał.