artykuł nr 1

Sprawozdanie z LXV Sesji Rady Gminy Żabia Wola...

LXV Sesja Rady Gminy Żabia Wola VIII kadencji odbyła się w dniu 25 kwietnia 2023 r. w trybie zdalnym. W obradach udział wzięło 11 radnych, co przy 15 osobowym składzie Rady Gminy upoważniało Radę do podejmowania prawomocnych uchwał.
artykuł nr 2

Sprawozdanie z LXIV Sesji Rady Gminy Żabia Wola...

LXIV Sesja Rady Gminy Żabia Wola VIII kadencji odbyła się w dniu 29 marca 2023 r. w sali Klubu Senior + w Żelechowie (Żelechów ul. Chełmońskiego 21). W obradach udział wzięło 11 radnych, co przy 15 osobowym składzie Rady Gminy upoważniało Radę do podejmowania prawomocnych uchwał.
artykuł nr 3

Sprawozdanie z LXIII Sesji Rady Gminy Żabia Wola...

LXIII Sesja Rady Gminy Żabia Wola VIII kadencji odbyła się w dniu 1 marca 2023 r. w sali Klubu Senior + w Żelechowie (Żelechów ul. Chełmońskiego 21). W obradach udział wzięło 13 radnych, co przy 15 osobowym składzie Rady Gminy upoważniało Radę do podejmowania prawomocnych uchwał.
artykuł nr 4

Sprawozdanie z LXII Sesji Rady Gminy Żabia Wola...

LXII Sesja Rady Gminy Żabia Wola VIII kadencji odbyła się w dniu 9 lutego 2023 r. w trybie zdalnym. W obradach udział wzięło 13 radnych, co przy 15 osobowym składzie Rady Gminy upoważniało Radę do podejmowania prawomocnych uchwał.
artykuł nr 5

Sprawozdanie z LXI Sesji Rady Gminy Żabia Wola...

LXI Sesja Rady Gminy Żabia Wola VIII kadencji odbyła się w dniu 25 stycznia 2023 r. w sali Klubu Senior + w Żelechowie (Żelechów ul. Chełmońskiego 21). W obradach udział wzięło 13 radnych, co przy 15 osobowym składzie Rady Gminy upoważniało Radę do podejmowania prawomocnych uchwał.