artykuł nr 1

Sprawozdanie z XLVIII Sesji Rady Gminy Żabia Wola...

XLVIII Sesja Rady Gminy Żabia Wola VIII kadencji odbyła się w dniu 30 grudnia 2021 r. w trybie zdalnym. W obradach udział wzięło 13 radnych, co przy 15 osobowym składzie Rady Gminy upoważniało Radę do podejmowania prawomocnych uchwał.
artykuł nr 2

Sprawozdanie z XLVII Sesji Rady Gminy Żabia Wola...

XLVII Sesja Rady Gminy Żabia Wola VIII kadencji odbyła się w dniu 22 grudnia 2021 r. w trybie zdalnym. W obradach udział wzięło 13 radnych, co przy 15 osobowym składzie Rady Gminy upoważniało Radę do podejmowania prawomocnych uchwał.
artykuł nr 3

Sprawozdanie z XLVI Sesji Rady Gminy Żabia Wola...

XLVI Sesja Rady Gminy Żabia Wola VIII kadencji odbyła się w dniu 16 grudnia 2021 r. w trybie zdalnym. W obradach udział wzięło 13 radnych, co przy 15 osobowym składzie Rady Gminy upoważniało Radę do podejmowania prawomocnych uchwał.
artykuł nr 4

Sprawozdanie z XLV Sesji Rady Gminy Żabia Wola...

XLV Sesja Rady Gminy Żabia Wola VIII kadencji odbyła się w dniu 24 listopada 2021 r. w trybie zdalnym. W obradach udział wzięło 13 radnych, co przy 15 osobowym składzie Rady Gminy upoważniało Radę do podejmowania prawomocnych uchwał.
artykuł nr 5

Sprawozdanie z XLIVSesji Rady Gminy Żabia Wola...

XLIV Sesja Rady Gminy Żabia Wola VIII kadencji odbyła się w dniu 27 października 2021 r. w trybie zdalnym. W obradach udział wzięło 14 radnych, co przy 15 osobowym składzie Rady Gminy upoważniało Radę do podejmowania prawomocnych uchwał.