Wybory Sołtysa Sołectwa Oddział

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 20 kwietnia (piątek) 2012 r. o godz. 18:00 w budynku Szkoły Podstawowej w Słubicy Dobrej odbędzie się zebranie wiejskie w celu przeprowadzenia wyborów Sołtysa Sołectwa Oddział.

Wyniki wyborów - wykaz sołtysów Gminy Żabia Wola

Terminy wyborów sołeckich

TERMINY WYBORÓW SOŁECKICH W 2011 R.

nazwa sołectwa
miejscowości wchodzace
w skład sołectwa
data zebrania
miejsce zebrania
Ojrzanów-Towarzystwo
Ojrzanów -Towarzystwo,
Lisówek

4 luty

godz. 17:30 Strażnica
OSP Żelechów
Grzymek
Grzymek 12 luty godz. 10:00 u sołtysa
Kaleń-Towarzystwo Kaleń-Towarzystwo 15 luty godz. 17:00 Strażnica
OSP Żelechów
Żelechów Żelechów 18 luty godz. 17:30
Strażnica
OSP Żelechów
Skuły Skuły 28 luty
drugi termin:
7 marzec

godz.17:00

godz.17:00

Strażnica OSP Skuły
Ojrzanów
Ojrzanów
4 marzec
godz. 17:00
Szkoła Podstawowa w Ojrzanowie im. Stefanii Dziewulskiej
Bolesławek
Bolesławek 18 marzec godz. 17:00 u sołtysa
Słubica A Słubica A 19 marzec godz. 14:00 dawny budynek Szkoły Podstawowej
Pieńki Słubickie Pieńki Słubickie 19 marzec godz. 16:00 u sołtysa
Wycinki Osowskie Wycinki Osowskie, Zalesie 26 marzec godz. 12:00 u sołtysa
Siestrzeń
Siestrzeń 5 kwiecień godz. 17:00 u sołtysa
Słubica-Wieś Słubica-Wieś 8 kwietnia godz. 17:00 dawny budynek Szkoły Podstawowej
Słubica B
Słubica B, Słubica Dobra 8 kwietnia godz. 18:30 dawny budynek Szkoły Podstawowej
Pieńki Zarębskie Pieńki Zarębskie 9 kwietnia godz. 9:30 u sołtysa
Oddział Oddział 9 kwietnia godz. 11:30 u sołtysa
Zaręby
Zaręby 11 kwietnia godz. 18:00 u sołtysa
Lasek Lasek 14 kwietnia godz. 18:30 u sołtysa
Jastrzębnik Jastrzębnik 15 kwiecień godz. 17:30 Urząd Gminy Żabia Wola
Huta Żabiowolska Huta Żabiowolska,
Józefina
29 kwiecień godz. 17:00 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Józefinie
Osowiec (Parcela) cz. wsi Osowiec
30 kwietnia godz. 14:00 u sołtysa
Osowiec
cz. wsi Osowiec 30 kwietnia godz. 16:30 u sołtysa
Grzegorzewice Grzegorzewice
4 maja
godz. 17:00 u Radnej Pani Wandy Redestowicz
Petrykozy Petrykozy, Redlanka
6 maja godz. 17:00 u sołtysa
Bieniewiec Bieniewiec 9 maja godz. 17:30 u sołtysa
Musuły Musuły 13 maja godz. 18:00 u sołtysa
Ciepłe Ciepłe, Ciepłe Pierwsze,
Grzmiąca
16 maja godz. 18:00 u sołtysa
Bartoszówka Bartoszówka 18 maja godz. 18:00 Strażnica OSP Skuły
Bukówka Nowa Bukówka,
Stara Bukówka,
Rumianka
20 maja godz. 18:00 u sołtysa
Kaleń Kaleń
19 maja godz. 18:30 u sołtysa
Władysławów Władysławów,
Przeszkoda
21 maja godz. 13:30 Dom Kultury
Żabia Wola Żabia Wola

21 maj
drugi termin:
  2 czerwca

godz. 16:00

godz. 19:00
Dom Kultury
Piotrkowice Piotrkowice
14 czerwca godz. 18:00 u sołtysa

 

UWAGA: Data zebrania może ulec zmianie