miejsce zebraniaBartoszówka | Bartoszówka | 20.02.2019 Zmiana terminu: 02.04.2019 | 19:00 | Strażnica OSP Skuły |
Bieniewiec | Bieniewiec | 21.03.2019 | 17:30 | dawny budynek szkoły w Słubicy Dobrej |
Bolesławek | Bolesławek | 09.04.2019 | 19:30 | dawny budynek szkoły w Słubicy Dobrej |
Bukówka | Nowa Bukówka, Stara Bukówka, Rumianka | 01.03.2019 | 19:30 | dawny budynek szkoły w Słubicy Dobrej |
Ciepłe | Ciepłe, Ciepłe A, Grzmiąca | 05.04.2019 | 19:30 | Strażnica OSP Skuły |
Grzegorzewice | Grzegorzewice | 12.04.2019 | 19:30 | Strażnica OSP Skuły |
Grzymek | Grzymek | 16.03.2019 | 11:00 | dawny budynek szkoły w Słubicy Dobrej |
Huta Żabiowolska | Huta Żabiowolska, Józefina | 16.03.2019 | 17:00 | Szkoła podstawowa w Józefinie |
Jastrzębnik | Jastrzębnik | 28.03.2019 | 17:00 | sala konferencyjna Urzędu Gminy |
Kaleń | Kaleń | 15.03.2019 | 19:30 | sala konferencyjna Urzędu Gminy |
Kaleń-Towarzystwo | Kaleń-Towarzystwo | 12.02.2019 | 19:00 | sala konferencyjna Urzędu Gminy |
Lasek | Lasek | 19.02.2019 | 17:00 | Strażnica OSP Skuły |
Musuły | Musuły | 27.02.2019 | 18:30 | sala konferencyjna Urzędu Gminy |
Oddział | Oddział | 09.04.2018 | 17:30 | dawny budynek szkoły w Słubicy Dobrej |
Ojrzanów | Ojrzanów | 03.04.2019 Zmiana terminu: 18.04.2019 | 18:30 | Zmiana miejsca zebrania: Szkoła Podstawowa w Ojrzanowie |
Ojrzanów-Towarzystwo | Ojrzanów-Towarzystwo, Lisówek | 15.02.2019 | 19:30 | Strażnica OSP Żelechów |
Osowiec | cz. wsi Osowiec | 21.02.2019 | 19:00 | Szkoła podstawowa w Józefinie |
Osowiec Parcela | cz. wsi Osowiec | 27.03.2019 II termin: 08.04.2019 | 18:30 II termin: 19:00 | Szkoła podstawowa w Józefinie |
Petrykozy | Petrykozy, Redlanka | 20.02.2019 | 17:00 | Strażnica OSP Skuły |
Pieńki Słubickie | Pieńki Słubickie | 16.03.2019 | 15:00 | dawny budynek szkoły w Słubicy Dobrej |
Pieńki Zarębskie | Pieńki Zarębskie | 12.03.2019 | 17:30 | siedziba Caritasu w Pieńkach Zarębskich ul.Fiołkowa 35 |
Piotrkowice | Piotrkowice | 16.03.2019 | 9:00 | Strażnica OSP Skuły |
Siestrzeń | Siestrzeń | 11.04.2019 | 19:00 | sala konferencyjna Urzędu Gminy |
Skuły | Skuły | 29.03.2019 | 19:30 | Strażnica OSP Skuły |
Słubica A | Słubica A | 14.03.2019 | 19:00 | dawny budynek szkoły w Słubicy Dobrej |
Słubica B | Słubica B, Słubica Dobra | 16.03.2019 | 13:00 | dawny budynek szkoły w Słubicy Dobrej |
Słubica-Wieś | Słubica-Wieś | 14.03.2019 | 17:00 | dawny budynek szkoły w Słubicy Dobrej |
Władysławów | Władysławów, Przeszkoda | 25.04.2019 | 18:00 | sala konferencyjna Urzędu Gminy |
Wycinki Osowskie | Wycinki Osowskie, Zalesie | 30.04.2019 | 18:00 | Szkoła podstawowa w Józefinie |
Zaręby | Zaręby | 26.04.2019 | 19:30 | Zmiana miejsca zebrania: Szkoła Podstawowa w Ojrzanowie |
Żabia Wola | Żabia Wola | 22.03.2019 | 19:30 | sala konferencyjna Urzędu Gminy |
Żelechów | Żelechów | 08.02.2019 | 19:00 | Strażnica OSP Żelechów |