Rejestr Wyborców

Wybory samorządowe - spis wyborców

Wybory samorządowe - spis wyborców

Wybory samorządowe - pełnomocnictwo do głosowania

Wybory samorządowe - pełnomocnictwo do głosowania

Informacja

o dyżurach Powiatowej Komisji Wyborczej w Grodzisku Mazowieckim

Komunikat Komisarza Wyborczego w Warszawie II z dnia 30...

o miejscu, czasie i terminie przyjmowania zgłoszeń zamiaru głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych w wyborach do rad gmin, rad powiatów, Sejmiku Województwa Mazowieckiego oraz w wyborach wójtów, burmistrzów, prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Informacja Państwowej Komisji Wyborczej

o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw oraz wyborach wójtów, burmistrzów, prezydentów miast

Informacje Państwowej Komisji Wyborczej

o warunkach udziału obywateli polskich oraz obywateli Unii Europejskiej niebędących obywatelami polskimi w wyborach zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Obwieszczenia o zarejestrowanych kandydatach

w wyborach do Sejmiku Województwa Mazowieckiego, Rady Powiatu Grodziskiego, Rady Gminy Żabia Wola oraz na Wójta Gminy Żabia Wola zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Serwis wybory2018.pkw.gov.pl

W dniu ogłoszenia przez Prezesa Rady Ministrów daty wyborów samorządowych Państwowa Komisja Wyborcza uruchomiła serwis wybory2018.pkw.gov.pl, na którym można znaleźć najważniejsze informacje na temat nadchodzących wyborów samorządowych np. akty prawne (w tym uchwały Państwowej Komisji Wyborczej), dane statystyczne i kalendarz wyborczy. 

Serwis będzie uzupełniany na bieżąco m.in. o aktualności, informacji na temat obwodów wyborczych, zarejestrowanych komitetów wyborczych czy kandydatów na radnych rady gminy, radnych rady powiatu, radnych sejmiku województwa, radnych rad dzielnic m. st. Warszawy i wreszcie wójtów, burmistrzów lub prezydentów miast.

 

Platforma edukacyjna www.wybieramwybory.pl

Platforma edukacyjna www.wybieramwybory.pl to portal wiedzy o prawie wyborczym dla wszystkich, którzy przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi chcą wiedzieć więcej o zasadach głosowania. Na stronie znajdują się podane w przystępny sposób szczegółowe informacje dla wyborcy, informacje o udogodnieniach w głosowaniu dla wyborców niepełnosprawnych, a także animowane filmy, przybliżające nie tylko reguły Kodeksu wyborczego, ale także zadania rad gmin, powiatów i sejmików wojewódzkich.

Platforma edukacyjna www.wybieramwybory.pl
Platforma edukacyjna www.wybieramwybory.pl