główna zawartość
artykuł nr 1

TERMINY WYBORÓW SOŁECKICH

   TERMINY WYBORÓW SOŁECKICH W 2015 R.

nazwa sołectwa
miejscowości wchodzace 
w skład sołectwa
data zebrania
miejsce zebrania
Ojrzanów-Towarzystwo
Ojrzanów -Towarzystwo, 
Lisówek

20 marzec

godz. 17:30 Strażnica 
OSP Żelechów
Skuły Skuły 25 marzec godz. 18:00 Strażnica OSP Skuły
Żelechów Żelechów 27 marzec godz. 17:30 Strażnica 
OSP Żelechów
Bartoszówka Bartoszówka 30 marzec godz. 18:00 Szkoła Podstawowa w Skułach

Żabia Wola

Żabia Wola 9 kwiecień godz. 17:00
Dom Kultury
Słubica A Słubica A 11 kwiecień godz. 14:00 dawny budynek Szkoły Podstawowej w Słubicy Dobrej
Siestrzeń Siestrzeń 14 kwiecień godz. 17:30 Urząd Gminy Żabia Wola
Bolesławek Bolesławek 17 kwiecień godz. 17:00 u Sołtysa
Wycinki Osowskie Wycinki Osowskie, Zalesie


18 kwiecień



godz. 15:30

 

 

 

Uwaga zmiana miejsca zebrania:
Szkoła Podstawowa w Józefinie


Wycinki Osowskie Wycinki Osowskie, Zalesie drugi termin: 
28 kwiecień
godz. 19:00 Szkoła Podstawowa w Józefinie
Zaręby Zaręby 18 kwiecień godz. 18:00 u Sołtysa
Musuły Musuły 22 kwiecień godz. 18:00 Szkoła Podstawowa w Józefinie
Lasek Lasek 24 kwiecień godz. 17:00 u Sołtysa
Grzegorzewice Grzegorzewice 24 kwiecień godz. 19:00 u Sołtysa
Słubica B Słubica B, Słubica Dobra 25 kwiecień godz. 13:00 dawny budynek Szkoły Podstawowej w Słubicy Dobrej
Bieniewiec Bieniewiec 29 kwiecień godz. 17:00 u Sołtysa
Huta Żabiowolska
Huta Żabiowolska,
Józefina
6 maj godz. 18:00 Szkoła Podstawowa w Józefinie
Huta Żabiowolska Huta Żabiowolska, 
Józefina
drugi termin: 
18 maj
godz. 19:00 Szkoła Podstawowa w Józefinie
Piotrkowice Piotrkowice 7 maj godz. 18:00 u Sołtysa
Grzymek Grzymek 12 maj godz. 17:00 u Sołtysa
Ojrzanów Ojrzanów 13 maj godz. 19:00 Szkoła Podstawowa w Ojrzanowie
Słubica-Wieś Słubica-Wieś Uwaga zmiana terminu zebrania:
19 maj
godz. 18:00 dawny budynek Szkoły Podstawowej w Słubicy Dobrej
Petrykozy Petrykozy, Redlanka 20 maj godz. 17:00 u Sołtysa
Ojrzanów Ojrzanów drugi termin: 
20 maj
godz. 19:00 Szkoła Podstawowa w Ojrzanowie
Pieńki Zarębskie Pieńki Zarębskie 21 maj godz. 18:30 u Sołtysa
Osowiec Parcela część wsi Osowiec 22 maj godz. 16:30 u Sołtysa
Osowiec Parcela część wsi Osowiec drugi termin: 
26 maj
godz. 18:30 u Sołtysa
(Osowiec ul. Mazowiecka 69)
Osowiec część wsi Osowiec 22 maj godz. 18:30 Szkoła Podstawowa w Józefinie
Kaleń-Towarzystwo Kaleń-Towarzystwo 23 maj godz. 18:00 u Sołtysa
Jastrzębnik Jastrzębnik 25 maj godz. 18:30 Urząd Gminy Żabia Wola
Bukówka Nowa Bukówka,
Stara Bukówka,
Rumianka
27 maj godz. 19:00 u Sołtysa
Ciepłe Ciepłe, Ciepłe A, Grzmiąca 28 maj godz. 17:00 u Sołtysa
Oddział Oddział Uwaga zmiana terminu zebrania:
28 maj
godz. 19:00 u Sołtysa
Kaleń Kaleń 29 maj godz. 19:30 Uwaga zmiana miejsca zebrania:
Dom Kultury w Żabiej Woli
Pieńki Słubickie Pieńki Słubickie 30 maj godz. 12:00 Uwaga zmiana miejsca zebrania:
u Sołtysa
Władysławów Władysławów,
Przeszkoda
30 maj 

godz. 14:00

u Sołtysa
Ciepłe Ciepłe, Ciepłe A, Grzmiąca drugi termin: 
1 czerwiec
godz. 18:00 u Sołtysa
(Ciepłe ul. Mszczonowska 8)

 

UWAGA: Data lub miejsce zebrania może ulec zmianie