główna zawartość
artykuł nr 1

Referat Finansowy

Do zadań Referatu Finansowego należą:
1. Budżet
2. Podatki
3. Płace
4. Kasa

Kierownik Referatu Finansowego 
Ewa Grzywna

pokój nr 11,
tel. (46) 858 27 00 nr wewnętrzny 17
tel. (46) 858 27 17
e.grzywna@zabiawola.pl

Elżbieta Lubańska
inspektor 

pokój nr 15, 
tel. (46) 858 27 00 nr wewnętrzny 22
tel. (46) 858 27 22
e.lubanska@zabiawola.pl
Zadania: 
- Opłaty lokalne za pobór wody, czynsz najmu lokali użytkowych i mieszkalnych, VAT

Katarzyna Marszałek
inspektor 

pokój nr 15, 
tel. (46) 858 27 00 nr wewnętrzny 42
tel. (46) 858 27 42
k.marszalek@zabiawola.pl
Zadania:
- Księgowość analityczna na kontach ewidencyjnych podatników: osób fizycznych oraz osób prawnych w zakresie podatku od nieruchomości, podatku rolnego i podatku leśnego oraz w zakresie opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Iwona Opaczyńska 
inspektor

pokój nr 16,
tel. (46) 858 27 00 nr wewnętrzny 32
tel. (46) 858 27 32
i.opaczynska@zabiawola.pl
Zadania:
- Prowadzenie spraw w związku z ubieganiem się o dofinansowanie zadań własnych jst (dotacje, pożyczki, kredyty, środki unijne itp.)

Anna Szamburska
inspektor

pokój nr 16,
tel. (46) 858 27 00 nr wewnętrzny 32
tel. (46) 858 27 32
Zadania: 
- KASA

Ewa Karp
inspektor 

pokój nr 14,
tel. (46) 858 27 00 nr wewnętrzny 18
tel. (46) 858 27 18
e.karp@zabiawola.pl
Zadania:
- Podatki lokalne osoby fizyczne i os. prawne,

Kamila Pakuła
inspektor

pokój nr 14,
tel. (46) 858 27 00 nr wewnętrzny 18
tel. (46) 858 27 18
k.pakula@zabiawola.pl
Zadania: 
- Podatki lokalne osoby fizyczne i os. prawne

Aneta Przybylska
inspektor

pokój nr 14,
tel. (46) 858 27 00 nr wewnętrzny 28
tel. (46) 858 27 28
a.przybylska@zabiawola.pl
Zadania: 
- Podatek od środków transportowych , Egzekucja, Gminna Spółka Wodna - księgowość

Jolanta Olczak
inspektor 

pokój nr 10,
tel. (46) 858 27 00 nr wewnętrzny 20
tel. (46) 858 27 20
j.olczak@zabiawola.pl
Zadania:
- Księgowość budżetowa Organu i Jednostki Urzędu Gminy.

Anna Chmiel
inspektor 

pok. nr 10,
tel. (46) 858 27 00 nr wewnętrzny 20
tel. (46) 858 27 20
a.chmiel@zabiawola.pl
Zadania: 
- Naliczanie płac, opłaty lokalne wzrost wartości nieruchomości, opłata adiacencka

Alicja Perzyna
inspektor

pokój nr 10,
tel. (46) 858 27 00 nr wewnętrzny 20
tel. (46) 858 27 20
a.perzyna@zabiawola.pl
Zadania: 
- Sprawozdawczość